06.07.2017

Yeni Fantastic Beasts Filminin Oyuncu Kadrosu ve Önemli Detayları Açıklandı

Yeni Fantastic Beasts Filminden Haberler

Çekimler başladığı için Warner Bros’un senaryonun detaylarını duyurduğu yeni Fantastic Beasts and Where to Find Them filminde Newt Scamander ve Albus Dumbledore bir araya gelip Gellert Grindewald ile savaşacaklar.

Henüz bir ismi olmayan filmde Fantastic Beasts ve Grindewald (Johnny Depp) kaçıyorlar ve büyücüleri, sihir gücü olmayan insanlardan daha üstün gören amaçlarına uygun daha çok yandaş topluyorlar. Onu bu yoldan kurtarabilecek tek kişi ise çok yakın arkadaşı olan Albus Dumbledore. Daha önce Grindewald ile başa çıkmış olan Albus Dumbledore aynı zamanda eski öğrencisi olan Newt Scamander’den de yardım alacak.

Yaşanacak maceralar Newt’i; Tina (Katherine Waterston), Queenie (Alison Sudol) ve Jacob (Dan Fogler) ile yeniden birleştirecek. Aynı zamanda bu görevleri, tehlikeli ve bölünmüş büyücü dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşırken sadakatlerini de test edecek.

Yeni filmde Dumbledore’a Jude Law hayat verirken, Eddie Redmayne de Newt’i canlandırmak için filme geri dönüyor.

Redmayne, Depp, Law, Waterson, Fogler ve Sudol’un yanında, ilk filmde, “kaderinin birinci filmin sonunda kadar bilinmediği” ve “gizemli bir dönüş yapan” Credence karakterini canlandırmak için Ezra Miller’ı yeniden oyuncu kadrosunda.

Newt’in geçmişinden gelen bir karakter olan Leta Lestrange’i Zoë Kravitz canlandıracak. Savaş kahramanı ve Auror olan Newt’in kardeşi Theseus Scamander rolünde, Green Room’dan tanıdığımız Callum Turner‘ı izleyeceğiz. The Avengers: Age of Ultron’da izlediğimiz Claudia Kim de wizarding circus’da öne çıkacak bir rolde kamera karşısına geçecek. Grubun geri kalanları William Nadylam, Ingvar Sigurdsson, Olafur Darri Olafsson ve Kevin Guthrie.

Filmin senaryosu Harry Potter yazarı J.K. Rowling‘e ait ve kameranın arkasında da yeniden David Yates’i göreceğiz.

Yeni Fantastic Beasts filmi New York, Londra, Paris gibi birçok yerde maceraya devam edecek. Warner Bros.’tan gelen bilgilere göre “Harry Potter’a birkaç tane sürpriz gönderme var, bu da kitapların ve filmlerin hayranlarını fazlasıyla tatmin edecektir.”

Haber: İrem Yurtsever
Kaynak: ew