19.01.2018

Yıllardır Beklenen Friends Filmine Hayran Yapımı Fragman

Yeni Friends Filminin Fragmanı Hayranlar Arasında Büyük Heyecan Yarattı

Haber: Su Kapkın

Bir friends hayranının hazırladığı fragman dizinin hayran kitlesini heyecana boğdu.

Friends’in Netflix’teki başarısından sonra dizinin izleyicileri beyaz perdede bir tekrar buluşma hayalleri kuruyordu. Bu istekleri göstermelik de olsa yerine getiren hayran yapımı bir fragmanda altı arkadaşın büyümüş ve orta yaş problemleriyle uğraşan halleri görülüyor. Fakat fragmanın, grubun Friends sonrası televizyon işlerinden alınan çekimlerle oluşturulduğu dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

3 Dakikalık ‘The One With The Reunion’ adlı video şimdiden YouTube’da 1 milyon görüntülenmeyi aşmış durumda.

Pheobe ve Monica’nın bir doktor bekleme odasındaki atışmalarıyla açılan fragman Chandler, Ross, Rachel ve Joey –ve tabi ki New York görüntüleriyle devam ediyor. “Yıllar sonra…Arkadaşlar tekrar buluşuyor” sloganıyla merak uyandıran video, Monica’nın tam 14 yıl önce terk ettiği mor kapıya odaklanıyor.

Video “Pek yakında” diyerek bitse de dizinin hayranları bir beyazperde yapımı için daha çok uzun süre bekleyebilir. Ross’u oynayan David Schwimmer yeni bir filme dair umutları daha önceden bitirmişti. Ekrandaki kız kardeşi Monica, Courtney Cox, David’in diğer oyuncular yeşil ışık yaktıktan sonra bile filme “hayır” dediğini belirtti.

Kısacası, ufukta bir Friends buluşması henüz görünmüyor.