12.08.2021

Zamanda Tutsak (Old)

Vizyoner yapımcı M. Night Shyamalan’dan, tropik bir tatil yapan ve birkaç saatliğine dinlendikleri gözlerden uzak bir plajın bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu ve tüm hayatlarını bir güne indirgediğini fark eden bir aileyi konu alan tüyler ürpertici gizemli, yeni gerilim filmi Zamanda Tutsak vizyonda.

Filmde Gael García Bernal (Mozart in the Jungle dizisi) yönetmenliğinde etkileyici bir uluslararası oyuncu kadrosu yer alıyor. Kadroda Vicky Krieps (İlk Teyelde Aşk), Rufus Sewell (The Man in the High Castle dizisi), Alex Wolff (Ayin), Thomasın McKEnzie (Tavşan Jojo), Abbey Lee (Lovecraft Country dizisi), Nikki Amuka-Bird (David Copperfield’ın Çok Kişisel Hikayesi), Ken Leung (Star Wars 7: Güç Uyanıyor), Eliza Scanlen (Küçük Kadınlar), Aaron Pierre (Krypton dizisi), Embeth Davidtz (Ejderha Dövmeli Kız), Emun Elliott (Star Wars 7: Güç Uyanıyor) rol alıyor.

Filmde ayrıca Gustaf Hammarsten (Ejderha Dövmeli Kız), Alexa Swinton (Billion dizisi), Kathleen Chalfant (The Affair dizisi), Francesca Eastwood (Uyanış) ve Nolan River (New Girl dizisi) rol alıyor.

Filmde görüntü yönetmeni Michael Gioulakis (Biz, Glass), yapım tasarımcı Naaman Marshall (Ziyaret, Nefesini Tut), kostüm tasarımcı Caroline Duncan (Oyunun Sonu, Servant dizisi). Zamanta Tutsak’ın editörü Brett Reed (Georgetown, Servant dizisi), bestecisi Trevor Gureckis (Saka Kuşu, Servant dizisi). Müzik süpervizörü Susan Jacobs (Cruella, yetenekli Genç Kadın), oyuncu seçimi Douglas Aibel, csa (Parçalanmış, Yaşamın Kıyısında).

Senaryosu M.Night Shyamalan’a ait olan ve Pierre Oscar Levy ile Frederick Peeters’ın Sandcastle adlı çizgi romanından uyarlanan Zamanda Tutsak filminin yönetmeni de M.Night Shyamalan. Filmin yapımcıları Marc Bienstock (Glass, Parçalanmış), Ashwin Rajan (Glass, Genç Hizmetçiler) ve Shyamalan. Filmin idari yapımcısı Steven Schneider.