04.12.2018

12 yıl Sonra Devam Filmiyle Geri Dönen Araf 2’nin Fragmanı Yayınlandı

Araf 2 – Poster

Araf 2’den fragman yayınlandı!

On iki yıl aradan sonra devam filmiyle geri dönecek olan “Araf 2”nin fragmanı yayınlandı. Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi “Araf 2”nin başrollerinde Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, Fatih Dağıdır, Reyhan İlhan ve Caner Gezen yer alıyor.

Yapımcılığını Biray Dalkıran, Asuman Şener ve Mert Güner’in üstlendiği, görüntü yönetmenliğini Cihan Kahraman’ın yaptığı filmin müziklerini ise Gürkan Çakıcı hazırladı.

“Araf 2”, Bir Film dağıtımıyla 14 Aralık’ta sinemalarda olacak.

Araf 2 “Cin Bebek Doğuyor”

Birbirini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan Kübra ve Ahmet’in hayatları anlam veremedikleri olaylar nedeniyle kabusa dönüşür. Doktor, Kübra’ya sara teşhisi koyarken; mahallenin imamı Kübra’ya cin musallat olduğunu iddia eder. Ahmet bu olanlara mantıklı bir açıklama bulmaya çalışırken, Kübra’nın babaannesinin ölmesi, kilitli bir dolapta yok edilemeyen bir muskanın bulunması, Kübra’nın günden güne kötüleşen hastalığı karşısında ne yapacağını bilemez. Karşı karşıya oldukları cin en acımasız cin kabilesi olan Cühenna Kabilesi’nin Padişahı’dır.