06.09.2017

Angelina Jolie Maleficent 2’de Oynamayı Kabul Etti

Angelina Jolie beyaz perdeye Maleficent 2 ile geri dönüyor         

Son birkaç yılını yönetmen koltuğunda geçiren Angelina Jolie, 2014’te ilk filmi vizyona giren Disney yapımı Maleficent’in devam filmi için beyaz perdeye geri döneceğini açıkladı.

Deadline’ın haberine göre; yönetmenliğini yaptığı ve 15 Eylül’de Netflix’te gösterime girecek First They Killed My Father filmi için bulunduğu Telluride Film Festivali’nde açıklamalarda bulunan ünlü aktris, filmle ilgili söylentileri doğruladı ve muhteşem bir yapımın bizi beklediğini söyledi. Jolie, “Senaryo üzerine çalışıyorduk ve gerçekten güçlü bir devam filmi olacak” dedi.

Ancak devam filminde Prenses Aurora rolünü Elle Fanning’in ya da Prens Phillip rolünü Brenton Thwaites’in yeniden canlandıracağına dair henüz bir bilgi yok.

Son zamanlarda çıkan haberlere göre Universal, Angelina’yı Bride of Frankenstein filmi için istiyordu, ancak görünen o ki Angelina’nın sıradaki filmi Maleficent olacak.

Jolie ayrıca kocası Brad Pitt’ten ayrıldıktan sonra geçen zor yılıyla ilgili olarak “Bekar olmaktan hoşlanmıyorum. Bu istediğim bir şey değil. Bu konunun hoş bir tarafı yok. Zor bir durum” açıklamasında bulundu.

Haber: Berke Sarıkaya