15.01.2022

“Bir Bob’s Burgers Filmi”nin İlk fragmanı ve Afişi Yayınlandı

Uzun süre boyunca televizyon dizisi olarak beğeni toplayan ve şimdi sinemaya uyarlanan 20th Century Studios’tan “Bir Bob’s Burgers Filmi”nin ilk fragmanı, afişi ve filmden bazı görselleri yayınlandı

27 Mayıs 2022’de sinemalarda olacak.

“Bir Bob’s Burgers Filmi” uzun soluklu Emmy® ödüllü televizyon dizisinden ilham alınan müzikal bir komedi-gizem-macera temalı animasyon filmi. Hikayesi, patlayan bir su borusunun Bob’s Burgers’ın hemen önünde devasa bir çukur oluşturmasından sonra girişi kapaması ve Belcher’ların başarılı bir yaz için yaptıkları tüm planların mahvolması ile başlıyor. Bob ve Linda işi ayakta tutmak için mücadele ederken, çocuklar da ailelerinin restoranını kurtarabilecek bir gizemi çözmeye çalışırlar. Tehlikeler birer birer arttıkça, bu mazlumlar birbirlerine umut bulmalarında yardımcı olur ve ait oldukları yere, tezgahın arkasına geri dönmek için savaşırlar.

Filmden yayınlanan afiş

“Bir Bob’s Burgers Filmi”, Kristen Schaal, H. Jon Benjamin, John Roberts, Dan Mintz, Eugene Mirman, Larry Murphy, Zach Galifianakis, Kevin Kline ve David Wain’den oluşan seslendirme kadrosu ile sinemalara geliyor. Filmin yönetmeni Bernard Derriman iken yardımcı yönetmen koltuğunda Loren Bouchard oturuyor. Senaryo ise Loren Bouchard ve Nora Smith’e ait. Yapımcılar Loren Bouchard, Nora Smith ve Janelle Momary.

Filmden görseller