14.06.2018

Coco

Adrian Molina ile Lee Unkrich’in yönettiği Coco filminin seslendirme kadrosunda Anthony Gonzalez, Gael Garcia Bernal, Benjamin Bratt ile Alanna Ubach yer alıyor.

Coco, 15 Haziran 2018’de vizyonda!

Miguel, ailesinin nesiller boyu süren yasağına rağmen idolü Ernesto de la Cruz gibi başarılı bir müzisyen olmanın hayalini kuruyordur. Çaresizce yeteneğini kanıtlamaya çalışan Miguel, kendini etkileyici ve renkli Ölüler Şehri’nde bir dizi gizemli olay zincirini takip ederken bulur. Bu sırada çekici bir oyunbaz olan Hector’la tanışır ve birlikte Miguel’in aile geçmişindeki asıl hikâyeyi ortaya çıkartacak olağanüstü bir yolculuğa çıkarlar.

12 yaşında bir çocuk olan Miguel, ünlü gitarist ve müzisyen Ernesto de la Cruz’a hayrandır. Günün birinde onun gibi iyi gitar çalan bir müzisyen olmayı istemektedir. Ancak Miguel’in ailesi, onun bu hayallerine ve tutkusuna hiçte olumlu bakmamaktadırlar. Öyle ki, onun müzikle ilgilenmesini engellemeye bile çalışırlar.

Miguel, tüm bunlara rağmen, müzikle ilgilenmeye devam eder.Günün birinde hayranı olduğu Ernesta de la Cruz’un gitarını bulur. Miguel gitarı alıp çalmaya başlar ve birden kendini daha önce hiç görmediği ve bilmediği bir yerde bulur; Ölüler diyarında.

Miguel, ölüler diyarından çıkış yolunu ararken başından türlü maceralar geçer ve ailesinin müzik yapmasına izin vermemesinin arkasındaki sır perdesi de, burada karşılaştığı şeyler sayesinde aralanmaya başlar.

Coco