25.06.2017

Johnny Depp’ten Trump’a Suikast Şakası

Johnny Depp Rezil Bir Şaka Yaparak Ara Vermeye İhtiyacı Olduğunu Kanıtladı

Johnny Depp kendini rezil etmeden duramadığı için uzun bir araya ihtiyacı var. Johnny Depp’in çok uzun bir tatile ihtiyacı var. Kendi seviyesine bile çok düşük kalan Pirates of the Caribbean: Men Tell No Tales’den sonra oyuncu Glastonbury Festival’de 2004 yapımı drama filmi The Libertine’in gösterimine katıldı, ve konuşmasını yaparken aklında olan tek şey Trump’tı.

Depp açılış konuşması notlarında kalabalığa “Trump’ı içeri almalı mıyız?” diye sordu. “Bence Trump’ın yardıma ihtiyacı var. Yoldan çıkabilir. Hiçbir şey ima etmeye çalışmıyorum – bu arada burada basın var ve bu biraz korkunç gözükecek ama – en son ne zaman bir aktör başkana suikast düzenledi?”

Bu sorunun cevabını Depp’in bilip bilmediğinden emin değiliz (Abraham Lincoln aktör John Wilkes Booth tarafından suikaste uğramıştı.) ama emin olduğumuz tek şey Depp’in en kısa zamanda ortalıkta suikast şakaları yapmayı bırakması gerektiği. Kendi arkadaşları ve ailesinin yanında istediği kadar böyle bir şaka yapabilir, ama yabancı bir ülkede dünya çapında bir sahnede böyle bir şey ağızda pek de güzel bir tat bırakmıyor. Dixie Chicks Bush hakkında şaka yaptığında neler olduğunu hatırladınız mı?

Depp şakasının ardından hemen “Merak etmeyin ben  aktör değilim, yaşamak için yalan söylüyorum.”dedi ama, ağızlardaki kötü tadı temizlemeye yetmedi.

Haber: Gizem Tekkanat

Kaynak:İndiewire