16.06.2017

Eğlenceli Animasyon The Book of Life’ın Devam Halkası Geliyor

The Book of Life’ın Devam Halkası Geliyor.

Yapımcı koltuğuna Guillermo Del Toro‘nun oturduğu ve yönetmenliğini Jorge R. Gutierrez‘in üstlendiği eğlenceli animasyon The Book of Life, 2014 yılında vizyona girdiğinde oldukça büyük bir başarı yakalamıştı.  19 hafta boyunca vizyonda kalmış ve dünya çapında toplam 99,7 milyon dolar gişe elde etmeyi başarmıştı. Shekaspeare’in ölümsüz eseri Romeo ve Juliet’in konseptini, Meksika’nın Cadılar Bayramı niteliğindeki Ölüler Günü ile buluşturan filmin devamının yolda olduğu açıklandı.

Romantik Filmlerin Hayranı Yönetmen Koltuğunda

Yönetmen koltuğunda yine Jorge R. Gutierrez’in oturacağı filmin, yapımını Reel FX Animation Studios üstlenecek. Gutierrez; “Herkes tanrılara ve karakterlere neler olduğunu soruyordu. Devam halkası tüm bunları kapsayacak ve ilk filmde herkesin sevdiği hikâyeyi geliştirecek. Ben romantik filmlerin büyük bir hayranıyım. İlk filmin ertesinde neler olmuş olabileceğini hep merak etmiştim. Devam halkası da bu temel üzerinden ilerleyecek” diye konuştu.

Orijinal seslendirme kadrosunda Zoe Saldana, Chaning Tatum ve Del Toro‘nun vazgeçilmez oyuncusu Ron Perlman‘ın yer aldığı film, vizyona girdiğinde 63 bin 226 seyirciye ulaşmayı başarmıştı.