09.02.2017

Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker)

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümü olan Karanlığın Elli Tonu (Fifty Shades Darker) filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle dönüyorlar. 2015 yılının tüm dünyada 560 milyon dolar hasılat yapan gişe rekortmeni filminde başlayan olayların üzerinden gelişen yeni bölüm, Sevgililer Günü için geliyor ve sizi üzerinize daha koyu tonda bir şeyler giymeye davet ediyor.

Karanlığın Elli Tonu  10 Şubat 2017’de vizyonda !

Yazar E. L. James’in sürekleyici ve kültürlere yayılan serisinin yeni uyarlaması ilk olarak beyazperdeye Eylül 2016’da, internetteki fragmanı dünya rekorları kırdığında yansıdı. 24 saat içinde 114 milyon izlenen fragman, çiftin zengin ve gizemli dünyasının daha tehlikeli bir yönünü göstererek izleyicilere kurallar olmadığında ne beklemeleri gerektiği hakkında bir fikir verdi.

Hikâyeleri, yaralı Christian Grey’in Ana Steele’i hayatına tekrar girmesi için ikna etmeye çalışmasıyla ve Ana’nın da ona başka bir fırsat vermeden önce yeni bir düzenleme talep etmesiyle devam ediyor. Çift, güven inşa etmeye ve denge kurmaya başlarken Christian’ın geçmişinden karanlık figürler de birlikte bir gelecek kurma umutlarını yok etmeye kararlı bir şekilde çiftin etrafını sarmaya başlıyor.