16.06.2016

Siyahın Elli Tonu (Fifty Shades of Black)

Michael Tiddes’in yönetmenliğini yaptığı, oyuncu kadrosunda Marlon Wayans, Kali Hawk, Affion Crockett ile Fred Willard’ın yer aldığı Siyahın Elli Tonu (Fifty Shades of Black) 17 Haziran 2016 tarihinde vizyona giriyor.

Fifty Shades of Black ‘de, daha önce Brady Bunch karakteriyle akıllarımıza yer etmiş, efsanevi aktör Florence Henderson’un canlandırdığı Mrs. Robinson, tecrübesiz Christian’ı seks tekniklerinin yetersizliği konusunda eleştirerek bir travma yaşamasına sebep olur.

Henderson konu baskın kadını oynamaya geldiğinde hiç geri adım atmayacağını söylüyor. “Yapabileceğim en uzak noktaya kadar zorladım” diye kahkaha atıyor. “Eğer işin içinde Marlon Wayans yoksa bir daha bunu yapmam. İzleyicilerden bazıları benden bu türde bir performans beklemeyeceklerdir, ancak yakın arkadaşlarım bir kahkaha için her şeyi yapacağımı bilirler.”

“Florence aklımızı başımızdan aldı.” diyor filmin yapımcılığını ve yazarlığını üstlenen Alvarez. “Florence Henderson’a her zaman Amerika’nın annesi olarak baktık. Şimdi ise karşımıza Marlon’un karakterini sert seks konusunda eğiten, ayartıcı yaşlı kadın olarak çıkıyor. Ve emin olun bunu çok iyi yapıyor.”

Bir başka sahnede ise Wayans, tutkulu kadın izleyicilerine bir striptiz gösterisi yapıyor. Christian kalçasını daha iyi çalkayabilmek için yapılan fiziksel eğitimi çok ciddiye alır. “Erkek striptizci sahnesi benim için cennet ile cehennemin birleşimi gibiydi, çünkü her sabaha karşı 3’te uyanmak ve çalışmak zorundaydım.” “En sonunda Striptiz Klübü filminin başrol oyuncusu Channing Tatum’u aradım ve yaptığı işe çok saygı duyduğumu söyledim. Her sabah uyanıp karın kaslarınızı çalıştırıyor ve günde 14 saat çıplak geziyorsunuz. Bu gerçekten zorlayıcı.”

Fifty Shades of Black