18.06.2017

Game Of Thrones 7. Sezon İçin Ön Gösterim Yapmayacak

Game Of Thrones 7. Sezon İçin Ön Gösterim Yapmayacak

Eleştirmenler her şeyi önceden izleyecek kadar şanslılar, ve biz de bazı Tv kanallarının en popüler dizilerini neden sır gibi sakladıklarını böylece herkesin aynı anda aynı zevki almasını istediklerini anlayabiliyoruz. Showtime,  “Twin Peaks”in yeni sezonuna başlarken bunu yapmıştı ve şimdi de HBO, Game of Thrones’un yedinci sezonunun  önceden yayınlanmayacağını açıkladı.

Collider, HBO’nun Game of Thrones’un altıncı sezonunda yaptıkları gibi yedinci sezonda da ön gösterim yapmayacağını açıkladı. Netflix’in hacklenip Orange Is The New Black’in yeni sezonunun gösterim tarihinden önce sızdırılmasından sonra bu çok da şaşırtıcı değil. HBO’da beşinci sezonun ilk dört bölümünün sızdırılmasından sonra yeni bir dönem başladı ve artık dizileri sır gibi kilit altında tutuyorlar.

Kanal için dizinin bütün dizinin özetini vermek zor hale gelecektir ama aynı zamanda Game of Thrones’un daha fazla farkındalığa ihtiyacı yok. Dizinin yaratıcılarının gelecek bölümler hakkında neleri teşhir edip etmeyeceklerine karar verdikleri bir pozisyonda olmayı sevdikleri aşikar. Hatta dizinin yeni sezonunda 90 dakika ve 50 dakika olmak üzere hem en uzun bölüm hem de en kısa bölüm içereceğini biliyoruz.

Game of Thrones 16 Temmuz’da televizyonlara geri dönecek…

Haber: İrem Yurtsever