29.04.2016

Game of Thrones Kadrosundan Jon Snow Yorumu

jonsnow_9possdw

HBO’nun dünyada bir hit haline gelen dizisi Game Of Thrones’un 6. sezonu geçtiğimiz pazar günü başladı.

THR, dizinin bazı oyuncuları ile Jon Snow’un ölümüyle ilgili konuşmak için bir araya geldi. Dizide Roose Bolton’a hayat veren Michael McElhatton, “Onu hayata geri döndürmemiş olmalarına inanamıyorum.” dedi.

Maisie Williams da dahil olmak üzere Game Of Thrones ailesinin diğer üyeleri Jon Snow’un ölümünün kendi karakterleri için getirecekleri olanaklar hakkında heyecanlılar. Dizideki Arya Stark karakteri canlandıran Maisie Williams, “Şu an hiç şüphe yok ki Jon Snow herkesin dilinde, ama bence insanlar dizideki diğer hikayeleri ve o hikayelerin de ne kadar heyecanlı olduklarını eninde sonunda hatırlayacaklar.” diyerek dizinin sadece Jon Snow’dan ibaret olmadığını ve başka ilgi çekici hikayelerin de bulunduğunu söyledi.

Dizi için böylesine önemli bir karakterinin ölümünün acısı üzerinden zaman geçmesine rağmen hala taze ve herkesin dilinde. Dizide Jon Snow’un yakın dostu Samwell Tarly’yi canlandıran John Bradley görünüşe göre çoğu hayranın hissettiğini hissediyor. THR’a, “Jon her zaman uzaklaşıyor. Craster’s Keep baskını için Hardhome’a gitti ve geri geldi. O her zaman geri geliyor. Jon ve Sam’in daha önce birbirlerine au revoir* demiş olması ilginç bir nokta, ama ikisi hiçbir zaman birbirlerine hoşçakal demediler. Ama bu sefer hoşçakal gibi hissettirdi.” dedi.

au revoir: fransızca da görüşmek üzere

kaynak: THR

haber: Selin Özçelik