08.07.2017

Game of Thrones’in Yeni Sezonundan Önemli Detaylar

Game of Thrones’un Yedinci Sezonuna Ait İlk Üç Bölümden Önemli Detaylar

HBO’nun merakla beklenen serisi Game of Thrones’un yedinci sezonuna ait ilk üç bölümden önemli detaylar yayınladı. İşte o detaylar;

Bölüm 61: “Dragonstone” (16 Temmuz) Jon (Kit Harington) Kuzey’i savunmak için harekete geçer. Cersei (Lena Headey) her ihtimali denemeye hazırdır. Daenerys (Emilia Clarke) evine döner. Senaryo David Benioff ve D. B. Weiss tarafından yazılan bölüm Jeremy Podeswa tarafından yönetildi.

Bölüm 62: “Stormborn” (23 Temmuz) Daenerys (Emilia Clarke) beklenmedik bir ziyaretçi ile karşılaşır. Jon (Kit Harington) isyanla yüzleşir. Tyrion (Peter Dinklage) Westeros’u fethetme planları yapar. Senaryoyu Bryan Cogman kaleme aldı ve Mark Mylod yönetti.

Bölüm 63: “The Queen’s Justice” (30 Temmuz) Daenerys (Emilia Clarke) mahkemeye çıkar. Cersei (Lena Headey) bir hediyeyi geri çevirir. Jaime (Nikolaj Coster-Waldau) hatalarından ders alır. Senaryo David Benioff ve D. B. Weiss tarafından yazıldı ve Mark Mylod tarafından yönetildi.

Game Of Thrones’un yeni bölümü 17 Temmuz Pazartesi gecesi saat 04.00’te Amerika yayınıyla aynı anda Digiturk ekranlarında olacak.