13.09.2019

Game of Thrones’un Yıldızından “Bir Şans Daha”

Emilia Clarke’lı romantik komedi Bir Şans Daha’dan fragman ve poster

Bir Şans Daha

Filmin oyuncu kadrosunda Emilia Clarke’ın yanı sıra Henry Golding, Michelle Yeoh ve Emma Thompson bulunuyor.

George Michael’ın müziğinden esinlenenBir Şans Daha’nın senaryosu Oscar ödüllü Thompson ile oyun yazarı Bryony Kimmings’e ait. Filmin yönetmenliğini ise Paul Feig’ın yapıyor.

Kate (Emilia Clarke), yıl boyu açık olan bir Noel dükkanında elf kılığına girdiği işinin bir başka sinir bozucu parçası olan ayakkabılarındaki çanların eşliğinde aldığı çok sayıda yanlış kararla birlikte Londra’da yaşamaktadır. Tom’un (Henry Golding) hayatına girmesi gerçek olamayacak kadar iyi görünmektedir. Tom, Kate’in koyduğu engelleri görmeye başlar. Londra yılın en muhteşem zamanına girerken, bu ikili için hiçbir şey işe yaramayacaktır. Ama bazen olayları akışına bırakmak, kalbinin sesini dinlemek ve inanmak gerekir.

Bir Şans Daha’da, filmin adını aldığı buruk bir sevinç içeren Noel klasiği de dahil olmak üzere George Michael’ın müzikleri yer alıyor. Filmde ayrıca 115 milyondan fazla albüm satan, ikonik kariyeri boyunca listelerde birinci sırada yer alan 10 şarkıya sahip, efsanevi, Grammy ödüllü sanatçının yepyeni, daha önce piyasaya sürülmemiş eserleri de ilk kez yer alacak.