17.12.2018

Haftanın Öne Çıkan Fragmanları

Geride bıraktığımız hafta yine merakla beklenen filmlerin ve dizilerin fragmanları beğenimize sunuldu. Bakalım bunlar hangileri idi?

The Umbrella Academy

 Ellen Page, Tom Hopper, Robert Sheehan, Mindhunter’dan tanıdığımız Cameron Britton’ın rol aldığı Netflix yapımı, 15 Şubat’ta yayında olacak.

https://youtu.be/LMeqY7ogdF8

Triple Frontier

All Is Lost ve Margin Call gibi filmlerle tanıdığımız  J.C. Chador’ın yönettiği film kadrosuyla dikkat çekiyor. Ben Affleck, Charlie Hunnam, Oscar Isaac ve Pedro Pascal’lı kadrosuyla Triple Frontier merakla bekleniyor. Netflix filmin tam yayın tarihini açıklamadı ama 2019’un Mart ayında film yayında olacak.

Godzilla, King of the Monsters

Özellikle Stranger Things dizi ile yıldızı parlayan Millie Bobby Brown’ın başrolde olduğu filmin kadrosunda Kyle Chandler, Vera Farmiga, Thomas Middleditch, Sally Hawkins, Ziyi Zhang ve Ken Watanabe gibi ilgi çekeici oyuncular bulunuyor. Film 31 Mayıs’ta gösterime girecek.

Downton Abbey

Yayınlandığı dönemde epey ilgi çeken ve mini dizi olmasına rağmen 2010 – 2015 yılları arasında yayında kalma başarısı gösteren dizi Downton Abbey’nin sinema uyarlamasına dair ilk tanıtım yayınlandı.

Brightburn

24 Mayıs’ta gösteirme girecek Brightburn filminde Elizabeth Banks, Meredith Hagner, Matt Jones gibi oyuncular rol alıyor.