14.09.2017

Harrison Ford’dan Ryan Gosling ile İlgili Çarpıcı Açıklama

Harrison Ford: Ryan Gosling Daha Fazla Yumruk Yemediği İçin Minnettar Olmalı

Ryan Gosling, geçen sene GQ’ya yaptığı açıklamada Blade Runner 2049’u çekerken Harrison Ford’un kendisinin yüzüne yumruk attığını söylemişti. Ford, bu olayın gerçekleştiğini ve bunun Gosling’in hatası olduğunu belirtti. Ayrıca Ford’a göre, Gosling’in sadece bir yumruk yediği için minnettar olması gerekiyordu.

Ford, “Ryan kafasını o an doğru pozisyonda tutamadığı için onun yüzüne yumruk attım.”  dedi.

Ford, GQ ile uzun süren bir röportaj sırasında, bize aksiyon sekansını çekerken yumruk olayının nasıl gerçekleştiğini anlattı. Ford’a göre, olaydaki hatanın %90’ı Gosling’e ait. Ayrıca Gosling’in birden fazla yumruk yemediği için de müteşekkir olması gerektiğini de belirtti.

“Onun işi yumruğun menzilinin dışına çıkmaktı. Benim görevim ise yumruğu atmaktı. Lakin hareket halindeydik, aynı şekilde kamera da hareket halindeydi ve yumruğun iyi gözükmesi için kameranın açısına dikkat etmem gerekiyordu. Sizin de bildiğiniz üzere, bu sahneyi çekerken yüzlerce yumruk salladım ve bunlardan sadece birisi ona isabet etti.” dedi.

Gosling ayrıca geçen sene GQ’ya Ford’un kendisinin giyinme odasına özür niyetine bir şişe İskoç viskisi getirdiğini söyledi. Bu gerçekten de güzel bir jestti ve ikisinin çalışma ilişkilerine de oldukça uygundu. Ancak şaşırtıcı bir şekilde, bu özür aslında bir aldatmacaydı. Ford’un tüm yaptığı Gosling’e bir bardak viski koymaktı. Ardından Ford tüm şişeyi alıp Gosling’in odasından çıktı. Ford’a bu konu sorulduğunda, cevabıyla son vuruşu da yapmış oldu. “Ne yani, bütün şişeyi mi bekliyordu?”

Haber: Berke Sarıkaya