07.08.2020

Hit Televizyon Programlarını Terk Eden Ünlüler

5. Michael Weatherly (NCIS)

Michael Weatherly’i 13 yıl boyunca NCIS’de oynadığı karakter Ajan Anthony DiNozzo olarak tanıdık. Dizinin köklü oyuncularından olan Weatherly’nin ayrılışı herkesi şok etti. Başka rollerde de oynamak istediği için diziyle yollarını ayıran oyuncu NCIS’e dönüş ihtimalini de tamamen kesmedi.

 

6. Nina Dobrev (The Vampire Diaries)

6 yıllık bir aşk üçgeninin yüzü olarak Nina Dobrev’in diziden ayrılışı herkesi şaşırttı. Dizide önemli bir karakter olduğu için öldürülmeyen Dobrev sihirle uyutuldu ve dizinin finali için geri döndü. Oyuncu TVD’den sonra başka rollerde karşımıza çıktı.

 

7. Chad Michael Murray ve Hilarie Burton (One Tree Hill)

Dizinin ana karakterlerinden olan Lucas ve Peyton çifti de başka fırsatlara şans vermek için ayrılanlardan. Murray ve Burton’ın yokluğunda dizi diğer karakterlere odaklansa da çiftin yokluğunu dolduramadılar. Oyuncuların ikisi de sonradan büyük prodüksiyonlarda rol aldılar.

 

8. T.J. Miller (Silicone Valley)

Miller’ın karakteri Erlich dizinin en çok sevilen karakterlerindendi, dolayısıyla ayrılışı hayranlar arasında büyük tepki aldı. Miller, HBO beşinci sezonda Erlich’in rolünü azaltınca tamamen ayrılmayı tercih etti. Dizinin yükselişte olduğu dönemde bu ayrılık diziyi iyi etkilemedi.

 

12345