24.08.2022

Hit Televizyon Programlarını Terk Eden Ünlüler

13. Connie Britton (Nashville)

Aylarca süren spekülasyonlardan sonra Britton’ın karakterinin ölümü izleyicileri için büyük bir şok etkisi yaratmadı. Yorucu iş saatleri gibi sebeplerden rahatsız olan Britton diziye başka karakterler de girmişken çıkma kararı aldı. Senaristler Britton’ın yerini başka bir yüzle doldurdu.

 

14. Topher Grace (That ’70s Show)

Grace’in neden diziden ayrıldığı belli değil fakat oyuncu baş karakter olduğu için diziden ayrılması televizyon dünyasında şok etkisi yarattı. Ana karakteri olmadan program bir sezon devam edebildi. Grace ise diziden sonra küçük yapımlarda yer aldı.

 

15. Shelley Long (Cheers)

Oyuncu Cheers’de oynadığı karakterle belli bir popülerliğe erişti. Oyuncu arkadaşıyla evlenmesiyle, ailesine daha fazla zaman ayırmak istediği için diziden ayrıldı. Daha sonra rol aldığı filmler Cheers kadar başarılı olmadı.

 

16. Crystal Reed (Teen Wolf)

Teen Wolf’ta gözüpek karakteriyle Reed erkek arkadaşının yanında savaşan bir kadını canlandırıyordu. Reed, yapımcı ile uzun süren konuşmalar sonucunda diziden ayrılmaya karar verdi. Reed üçüncü sezonun sonunda öldürüldü. Reed’in kariyeri Teen Wolf’tan sonra pek ileri gidemedi.