09.12.2016

In War for the Planet of the Apes’den İlk Tanıtım

apes

Savaş geliyor!

20th Century Fox yapım şirketi, New York Comic Con’da Maymunlar Cehennemi serisinin son filmi War for the Planet of the Apes‘den -izleyicilerin merakını az da olsa gidermek adına- bir tanıtım videosu yayınladı.

Tanıtımda Sezar’ın “Savaşın başladığını” ilan ettiği serinin üçüncü filminde Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Judy Greer, Karin Konoval, Amiah Miller ve Terry Notary gibi serinin daha önceki filmlerinde izlediğimiz oyuncu kadrosunun yanında yeni oyuncular da yer alıyor. Serinin ilk filminin senaryo ve yönetmenliğini üstlenen Matt Reeves’in dönüşünü de müjdeleyen bu filmin adından da anlaşılacağı gibi, üçüncü filmin merkezinde bahsi geçen “büyük savaş” yer alıyor. Filmin konusu ise özet olarak şöyle:

Büyük ses getiren serinin son filmi “In War for the Planet of the Apes”te Sezar ve takipçileri bu kez acımasız albayın yönetimindeki orduyla ölümcül bir savaşta karşı karşıya gelirler. Savaşta Sezar’ın ordusu çok büyük kayıplar verdikten sonra, Sezar kendi karanlık yanı ile yüzleşir ve türünün intikamını almak için efsanevi bir yolculuğa çıkar. Yolculuk sonunda, albay ile Sezar’ı yüzleştirdiğinde, her iki tarafın da türünün ve geleceğinin kaderini belirleyecek destansı bir savaş başlar.

“War for the Planet of the Apes”, 14 Temmuz 2017’de vizyona girecek.

İşte filmin heyecan yaratıcı fragmanı:

Haber: Gizem Akıncı
Kaynak: playlist