27.09.2017

It Filminin Devamı Geliyor

Vizyon tarihi bile belli oldu

New Line Cinema ve Warner Bros, Stephen King’in romanından uyarlanan IT’in devam filminin 6 Eylül 2019’da vizyona gireceğini açıkladı.

Söylentilere göre Gary Dauberman şuanda senaryo üzerine çalışıyor ve ilk filmin yönetmeni Andy Muschietti; Barbara Muschietti Roy Lee, Dan Lin, Seth Grahame-Smith ve David Katzenberg gibi yapımcılarla birlikte geri dönüş yapacak.

8 Eylül’de vizyona giren IT, dünya çapında 478,1 milyon dolar kazanarak dünyanın en büyük R-dereceli korku filmi haline geldi.

IT: Chapter Two konu olarak Kaybedenler Kulübü üyelerinin aradan geçen 27 yıllık süreden sonra büyümesiyle birlikte tekrardan Pennywise ile karşılaşmalarını anlatacak.

Ancak Muschietti’nin Entertainment Weekly’e söylediğine göre, filmde çocuklara dair flashbackler göreceğiz.

Muschietti, “İkinci filmde, zaman çizelgeleri arasındaki diyaloglar daha belirgin olacak.Eğer yetişkinlerin hikayesini anlatacaksak, günümüzde hikayeyi anlamlandırmak için 80’li yıllara geri dönen flashbackler yapacağız.” dedi.

İkinci filmin yayınlanacağının açıklanmasıyla birlikte sosyal medyada birçok insan Kaybedenler Kulübündeki çocukların yetişkinliğini hangi aktörlerin canlandırması gerektiğiyle ilgili isteklerini şimdiden paylaşmaya başladı.

Haber: Berke Sarıkaya