14.11.2016

Jessica Chastain Super Kahraman Painkiller Jane Olacak

Jessica Chastain Süper Kahraman Painkiller Jane Olacak

jessica-chastain-painkiller-jane

Jessica Chastain büyük gişe filmleri yerine anlamlı rolleri tercih eden bir oyuncu. “The Huntsman: Winter’s War” bu kategoriye girmese de, oyuncunun, Christopher Nolan (“Interstellar“), Ridley Scott (“The Martian“) ve Guillermo del Toro (“Crimson Peak“) yönetmenliğindeki rolleri kariyerinin mihenk taşları. Chastain, bu sefer ilk süper kahraman rolü ile seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor, Chastain.  Bu rol bir Marvel veya DC Films yapımı değil

Deadline haberine göre, Chastain  “Painkiller Jane” rolünde, Jimmy Palmiotti ve Joe Quesada tarafından çizilen grafik roman kahramanını canlandıracak.

Adaptasyonun konusu ise şöyle:

Jane Vasko , gizli bir göreve giden bir polis memurudur. Amacı büyük bir  New York City uyuşturucu çetesinin içine sızmaktır. Görevinin ifşa olması sonrasında, güçlü bir uyuşturucu kokteylini içmeye zorlanır ve komaya girer. Uyandığı dünyada ise, her şey değişmiştir. Koma sırasında pek çok gizli güce sahip olmuştur. Artık tek amacı, kendisini komaya sokanlardan intikam almaktır. 

Birkaç yıl önce projeyi The Soska Sisters (“American Mary“) yönetmesi bekleniyordu ama bu durum değişmiş görünüyor. Hali hazırda yönetmeni ve senaristleri belli olmayan proje, Chastain adı ile birlikte sektörün ileri gelen isimlerinin ilgisini çekecek gibi görünüyor.