08.08.2020

John Wick 5 İçin Hazır Olun

John Wick serisi 5’liyor

Keanu Reeves’in canlandırdığı ana kahramandan adını alan John Wick, 2014 yılında vizyona girdiği zaman çok sevilmiş ve hemen ardından devam filmi gelmişti. Hatta devam filmleri…

Evlendiği için emekliye ayrılan bir tetikçinin, antika arabasının çalınması ve ölen karısından hediye olarak kendisine bırakılan köpeğinin öldürülmesiyle yeniden sahalara dönen John Wick’in maceralarını izlediğimiz filmler art arda geldi ve üçüncü film olan John Wick 3: Parabellum’u da 2019’da izledik. Dördüncü film de hemen ardından duyuruldu ancak filmin çekimleri başladıktan kısa bir süre sonra dünyayı saran pandemi nedeniyle çekimlere ara verildi. Dördüncü filmin vizyon tarihi de ertelendi. Filmin 21 Mayıs 2021 olan vizyon tarihi şimdilik 27 Mayıs 2022 olarak belirlendi.

Şimdi sıkı durun: 5. film de geliyor

Lionsgate, serinin beşinci filminin resmi duyurusunu yaptı. Lionsgate CEO’su John Feltheimer yaptığı açıklamada, 4 ve 5. filmlerin çekimine 2021 başında başlanacağını söyledi. Yani dördüncü filmin çekimleri tamamlanırken beşinci film de çekilecek.