12.06.2016

Judd Apatow’dan Ağır Suçlama

Ghostbusters

Judd Apatow Ghostbusters’ın Yeniden Çevrimine Karşı Olanları Trump Destekçisi Olmakla Suçladı

Tamamı kadın oyunculardan oluşan yeni Ghostbusters’ın fragmanı Youtube tarihinin en çok olumsuz oy alan videosu olarak adından söz ettirirken, Judd Apatow tartışmalı açıklamalarda bulundu.

Apatow yeni filme karşı çıkanların aynı zamanda Donald Trump destekçileri olduğuna inandığını vurguladı. Filmin yönetmeni Paul Feig’ın iyi bir iş çıkardığına inandığını ve kadronun da dünyanın en komik aktörlerinden oluştuğundan yeni film konusunda heyecanlı olduğunu söyledi.

Kült dizi Freaks and Geeks ve son zamanların popüler komedilerinden Bridesmaids’de yönetmen Paul Feig ile birlikte çalışan Apatow, 2016 yapımı Ghostbusters’a gelen tepkilerin medyada çok fazla öne çıktığını, henüz film gösterime girmeden insanların bu olumsuz tepkilere ve bazı öfkeli trollerin yorumlarına çok fazla bel bağladığını ve film gösterime girince insanların yeni yapımı beğenmemeleri için bir neden göremediğini dile getirdi.

Yeni filmin kadrosunda Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones yer alıyor. Yönetmen Paul Feig yaptığı bir açıklamada gelen aşırı olumsuz tepkileri rezil ve cinsiyetçi bulduğunu, önceki kadrodan Dan Aykroyd da yeni filmin daha komik ve korkutucu yönlerinin olduğunu söylemişti.

Haber: Tuğba Nur Yıldırım
Kaynak: theguardian