06.06.2018

Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom)

J. A. Bayona’nın yönettiği Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom) filminin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong ile James Cromwell yer alıyor.

Jurassic World: Yıkılmış Krallık, 08 Haziran 2018’de vizyonda!

Tema parkı ve lüks tatil beldesi Jurassic World’ün kafeslerinden kurtulan dinozorlar tarafından yıkılmasının ardından üç yıl geçmiştir. Nublar Adası şimdi insanlar tarafından terk edilmiş, hayatta kalan dinozorlar ormanlarda hayatlarını sürdürmektedir.

Adanın uyumakta olan yanardağı hareketlenmeye başladığında Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) kalan dinozorları bu soylarını yok edici olaydan kurtarmak için bir kampanya başlatırlar. Owen, hala ormanda kayıp olan baş raptoru Blue’yu bulmak ister. Claire de artık misyonu haline gelen bu yaratıklara saygı duymaktadır. Dengesiz adaya ulaştıklarında lavlar yağmaya başlar. Seferleri, bütün gezegeni tarih öncesi çağlardan bu yana görülmemiş, vahim bir düzene geri döndürebilecek bir komployu ortaya çıkarır.

Sinema tarihinin en popüler ve başarılı film serisinden birinin tüm mucize, macera ve heyecanını taşıyan bu yepyeni filmde en sevilen karakterler ve dinozorlar daha öncekilerden çok daha şaşırtıcı ve dehşet verici yeni türlerle birlikte geri dönüyor.