22.06.2016

Kate Winslet’in Büyük Sürprizi

woody allen winslet

Kate Winslet Woody Allen’ın yeni filminde mi oynayacak?!

Woody Allen‘ın son filmi “Cafe Society” henüz gösterime bile girmemişken, ünlü yönetmen yeni projesi için şimdiden kolları sıvadı. Hollywood kaynaklarına göre Kate Winslet ile Woody Allen‘ın yeni bir film için görüşmeleri devam ediyor. Çekimlere ise sonbaharda başlanacak.

Allen’ın hem yazıp hem yöneteceği filmin adı ise henüz belli değil. Allen’ı pek çok filminde olduğu gibi, Letty Aronson ve Edward Walson yapımcılar arasında. Henüz bir dağıtımcı belirlenmese de, Amazon‘un bu konuda istekli olduğu da gelen duyumlar arasında. 20 yıla yakın bir süredir mükemmel bir kariyeri olan Winslet’in ise, Woody Allen ile bu ilk çalışması olacak.  Winslet’in son filmleri, Oscar adaylığı getiren “Steve Jobs” ve suç draması olan  “Triple Nine” idi. Şu sıralar ise,  “Collateral Beauty” filminde  Will Smith ile birlikte çalışıyor. Ayrıca Fox kanalının draması “The Mountain Between Us” da da Idris Elba ile beraber rol alacağı açıklandı. Winslet için çok meşgul bir sene olacak gibi görünüyor.

Allen’ın Cannes Film Festivali açılış filmi olan “Cafe Society” ise Temmuz ortalarında gösterime girecek ve baş rollerinde Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart rol alıyor.