14.03.2018

Kaybedenler Kulübü Yolda

Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği Kaybedenler Kulübü Yolda filminin oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Yiğit Özşener, Hande Doğandemir ile Merve Çağıran yer alıyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda, 16 Mart 2018’de vizyonda!

Kaybedenler Kulübü Yolda, 2011’de gösterime giren Kaybedenler Kulübü‘nün devam niteliğinde, çekimlerine Ekim 2017’de Mehmet Ada Öztekin yönetmenliğinde başlanıp 17 Kasım 2017’de tamamlanan film, 16 Mart 2018’de vizyona giriyor.

Kaybedenler Kulübü’nün devam filmi ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ ile sinema seyircisi karşısına çıkmaya hazırlanan Nejat İşler, Şehirli ve bir şekilde eğitimli, çoğu insanın belki de ‘tuzu kuru’ diye tabir edebileceği kişilerin hikayelerini anlatmanın hoşuna gittiğini ifade ediyor.

Filmin konusu ise kısaca şöyle; Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Ancak yolculuğun iki beklenmedik misafiri daha olacaktır. İstanbul’a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir.