30.05.2016

Keira Knightley’ye Ağır Sözler

keira knightley

Begin Again’in yönetmeninden Keira Knightley’ye: “Bir daha asla süper modellerle film çekmeyeceğim.”

Daha önce iki kere Oscar’a aday gösterilen Keira Knightley’e “Begin Again” filminde birlikte çalıştığı yönetmen John Carney’den taş geldi.

“Bir daha asla süper modellerle film çekmeyeceğim.”

Şu sıralar Amerika’da vizyonda olan “Sing Street” filmiyle büyük beğeni toplayan Carney, 2013 yılında müzik filmi “Begin Again” için Mark Ruffalo, Adam Levine ve Keira Knightley ile birlikte çalışmıştı. Ancak Keira Knightley yönetmeni mutlu edememiş gözüküyor.

Büyük Krallık’ın Independent gazetesine konuşan Carney şunları söyledi. “Bence asıl problem şuydu; Keira şarkıcı değil, Keira gitarist değil ve onu müzisyen olmadığı için müzisyen olarak göstermek çok zordu.” “Keira’yı gittiği her yerde takip eden bir grubu var bu yüzden bir işi düzgün yapmak çok zorlaşıyor. Şu an İrlanda’ya geri dönüp kimsenin umurunda olmayan filmler çekmeye hazırım. Sonuç olarak süper modellerle film çekilmeyeceğini öğrenmiş oldum.” diyerek sözlerine devam etti.

“Bence bir oyuncu olarak kameralar kayda girdiği andan itibaren gerçekten kim olduğunuzu keşfetmekten korkmamalısınız. Keira’nin olayı kim olduğunu saklamasıydı. Hem oyuncu olup hem de kendinizi saklamanızın mümkün olduğunu düşünmüyorum.”

Mark Ruffalo hakkında, “olağanüstü bir oyuncu”, Adam Levine için ise “birlikte çalışmanın keyifli” olduğunu söyleyen Carney, düşük bütçeli filmi “Sing Street”in bu denli büyük bir beğeniyle karşılaşması hakkında ise, “Bu ilgiye çok şaşırdım. Bu içinde Keira Knightley’ler olmayan küçük bir film. Gerçekten ümit verici.” diye konuştu.

Haber: Selin Özçelik
kaynak: THR