01.02.2017

Leonardo DiCaprio’nun Yeni Filmi Belli Oldu

 

Leonardo DiCaprio Eski Bir Polisi Canlandıracak

Leonardo DiCaprio, hem oynayıp hem de yapımcılığını üstleneceği yeni film projesinin, Stephan Talty’nin kitap uyarlaması “The Black Hand” olacağını açıkladı. Paramount Pictures işbirliği ile çekilecek olan proje, “Italian Sherlock Holmes” kod adı ile bilinen mafya’nın peşine düşmüş,  Joe Petrosino adlı eski bir polisin hikâyesi. 1900lü yıllardan geçen öyküde, acımasız bir çetenin, İtaly’dan Amerika’ya gelip, kendilerinden korkan insanlardan şantajla para sızdırmasını anlatıyor. İnsanları kaçıran, korkunç suçlar işleyen çetenin peşine ise,   Joe Petrosino düşecek.

Talty, altı kitabı En İyi Satanlar listesinde yer alan bir yazar.  Talty aynı zamnda, “A Captain’s Duty” kitabının hayalet yazarı. Bu kitap, 2013 Oscar adayı “Captain Phillips” filminin uyarlandığı kitap.

DiCaprio en son, “Before the Flood” belgeselinde yer aldı. Oyuncunun iklim değişikliği ve küresel ısınma ile ilgili aktivist çalışmaları öncü niteliğinde. Yakında, Sam Phillips rolünde, 1950li yıllarda müzik endüstrisinde Elvis Presley, Johnny Cash, ve Jerry Lee Lewis ile çalışan yöneticiyi de oynayacak olan DiCaprio, 2017 yılına hızlı başladı.