09.10.2016

Miles Teller 4 Milyon Dolarlık Teklifi Reddetmesiyle İlgili Konuştu

Oyuncuların geri çevirdikleri, fakat başka birinin elinde efsaneleşen roller, oynayabilecekleri karakterler hakkında hep hikâyeler duyarız. Bunlardan en yenisi ise, Miles Teller’ın Whiplash’te birlikte çalıştığı yönetmen Damien Chazelle’in yeni filmi La La Land için kendisine yapılan 4 milyon dolarlık teklifi reddettiği yönünde. Teller’ın geri çevirdiği söylenen ve şimdiden bir Oscar favorisi olarak gösterilen bu filmde Ryan Gosling ve Emma Stone ise büyük beğeni topluyor. Fakat Teller pişman olmadığını, hatta 4 milyon dolarlık bir teklifin de söz konusu olmadığını açıkladı.

Empire dergisine yaptığı açıklamada Teller, “Bu film için 4 milyon dolarlık teklifi reddettiğim söylentileri saçmalıktan ibaret. Bu tür haberler yapılıyor ve isimsiz kaynaklardan geldiği yazılan söylentiler böyle yayılmaya başlıyor.” şeklinde konuştu.

“Onlar adına mutluyum. Rol aldığım Bleedfor This ve La La Land gibi kaliteli işlerde rol almak her zaman gurur verici.” yorumunu yaptı.

Gerçekten de, Teller Bleed for This adlı drama filmindeki oyunculuğu ile yeteneklerini farklı rollerde kullanma fırsatı bulmuş ve oldukça iyi bir iş çıkarmışa benziyor.

Bleed for This 18 Kasım’da gösterimde olacak.

Kaynak: Empire

Haber: Gizem Akıncı