21.09.2017

Ocean’s Eight Filmi Olivia Munn’u Zarara Soktu

Ünlü seri bu kez kadınlarla çekildi

Gelecek sene vizyona girecek olan ünlü soygun serisinin kadın oyunculardan oluşan filmi Ocean’s Eight’in kadrosunda birçok yıldız var. Ancak bu yıldızlardan bir tanesi çabaları için çok fazla para alamadı.

The Newsroom ve X-Men:Apocalypse filmlerinin starı Olivia Munn, Entertainment Weekly’e yaptığı açıklamalarda “Ocean’s Eight’in bir parçası olmak bana maddi olarak zarar verdi.” dedi.

Gary Ross’un yönettiği filmde çok kısa bir rol alan Munn, görünüşe göre kazandığından daha çok zarar etti. Entertaiment Weekly’e olayı anlatan Munn, Met Galasında herkesten göz alıcı olunması istendiğini söyledi. Bu yüzden Munn moda piyayasında yılın en çok ses getirecek elbiselerinden birini satın aldı. Ancak Munn filmin bir parçası olduğu için elbisenin faturasını yapımcılara gönderdiğinde “Hayır, elbisenin ücretini sen karşılayacaksın.” cevabını aldı. Bu yüzden aslında Olivia Munn Ocean’s Eight’te oynayarak zarar etti.

Ocean’s Eight filminin kadrosunda Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Kardashian kardeşler gibi birçok ünlü oyuncu ve starlar bulunmakta.

Ocean’s Eight 8 Haziran 2018’de vizyona girecek.

Haber: Berke Sarıkaya