08.05.2018

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili’nden Cannes’da Özel Fragman

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili’nden özel fragman Cannes’da yayınlandı

Sony Pictures Animation yapımı “Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili” en sevdiğimiz canavar ailesini lüks bir canavar yolcu gemisinde yaz tatiline çıkartıyor. Böylece Drakula bu kez herkesin tatilini kendi otelinde karşılamaktan kurtuluyor. Drakula’nın Canavar Güruhu sakin deniz yolculuğu sırasında yolcu gemisinin sunduğu tüm olanaklardan yararlanıyorlar. Fakat bu rüya tatil, Mavis, Drakula’nın geminin insan kaptanı Ericka’ya abayı yaktığını fark ettiğinde tehlikeli bir hâl alıyor çünkü Ericka hepsini tehdit eden gizemli bir sır barındırıyor. Drakula’nın Canavarlar Güruhu 7 Mayıs 2018’de Carlton Pier’deki 71. Cannes Film Festivali’nin açılışında renkli ve baş döndürücü bir şekilde boy göstererek yaz tatillerini başlattılar.

Fransız Riviyerası boyunca gerçekleşen geçit töreni ve fotoğraf çekimlerinin ardından, yönetmen Genndy Tartakovsky, filmin uluslararası üne sahip seslendirme sanatçılarından bazılarıyla birlikte yakında vizyona girecek olan “Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili”nin ön gösterimine katıldılar. Film dünya çapındaki sinemalarda Haziran sonu ile Ağustos ayları arasında gösterilmeye başlanacak.

Geçit töreni oldukça görkemliydi ve filmden sevilen karakterlerden birçoğuyla birlikte yeni bazı karakterler de törende hazır bulundular: Festivale bir dizi renkli temalı tekneyle gelen gizemli gemi kaptanı Ericka da bu yeni karakterlerden biriydi. Canavar geçit töreninde bir tekne dolusu Gremlin, su kayağı yapan Zombi Belboylar ve tekinsiz bir muz bota binmiş, heyecan peşindeki Cadılar da bulunuyordu.

Yönetmen Genndy Tartakovsky’ye filmin uluslararası ses sanatçılarından bir kısmı da eşlik etti: Anke Engelke, Rick Kavanian, Janina Uhse, Raya Abirached  ve Lesia Nikitiuk.

“Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili” Türkiye’de Türkçe dublajlı olarak 13 Temmuz’da vizyona girecek.

https://www.youtube.com/watch?v=6mTyPxx4MkM