07.03.2018

Rampage 13 Nisan’da Sinemalarda

Rampage

13 Nisan’da 3D, IMAX 3D ve Türkçe Dublaj Seçenekleriyle Sinemalarda

Başrolde Dünya çapında megastar Dwayne Johhson’ın oynadığı ve Brad Peyton yönetmenliğindeki aksiyon macera filmi ‘Rampage: Büyük Yıkım’ Nisan ayında sinema perdesine geliyor.

Primatolog Davis Okoye(Johnson) doğumundan beri ilgilendiği, aralarında sarsılmaz bir bağ kurduğu inanılmaz zeki gümüş sırtlı gorili George’u herkesten uzak tutmuştur. Ama bir düzenbazın genetik deneyi bu tatlı maymunu hırçın ve devasa bir boyuta dönüştürmüştür. Daha kötüsü buna benzer değişime uğramış yeni hayvanlar da keşfedilmiştir. Bu değişime uğramış yırtıcı hayvanlar Kuzey Amerika’nın içine kadar gelerek ve karşılarına çıkan her şeyi yok etmektedir. Okoye, itibar görmeyen bir genetik mühendisiyle birlikte çalışarak bir panzehirle hem Dünya’yı hem de en yakın arkadaşını kurtarmak için mücadele edecektir.

‘Rampage: Büyük Yıkım’ filminin yıldızlar ise şöyle sıralanıyor: Oscar adayı Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello ve Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton Breanne Hill, Jack Quaid, Matt Gerald.