12.06.2019

Robert Pattinson Cephesinde Neler Oluyor?

Yeni Batman Robert Pattinson her yerde

Joanna Hogg’un bu yılın iyi eleştiriler alan filmi The Souvenir’in devamında oynaması planlanan Robert Pattinson, çekim takvimi uyumsuzluğu nedeniyle projeden ayrıldı. Oyuncu şu an Christopher Nolan filmi Tenet’in çekimleriyle meşgul görünüyor. Filmde Pattinson’la birlikte  Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Debicki, Kenneth Branagh, Michael Caine de rol alıyor.

Biz henüz izlemesek de festival gösterimlerini yapan The Lighthouse ve David Michôd’un Netflix için çektiği The King, Pattinson’un bu yılki filmleri olarak görünüyor. Pattinson The King’de  Ben Mendelsohn, Timothée Chalamet ile birlikte rol alıyor.

Oyuncunun 2020 film projelerinin çekimleri de tamamlandı. Pattinson’u seneye Antonio Campos filmi The Devil All the Time filminde  Tom Holland, Bill Skarsgård’la birlikte izleyeceğiz. Bir diğer 2020 filmi Ciro Guerra’nın J.M. Coetzee’nin romanından uyarlanan Waiting For the Barbarians. Oyuncu bu filmde Johnny Depp’le başrolleri paylaşıyor.

Gelelim 2021 projelerine… Claire Denis Pattinson’u sevmiş olmalı ki bir sonraki filmi The Stars at Noon’un kadrosundan şu an açıklanan tek isim Pattinson. Denis’in yazıp yöneteceği film için şu an ön çalışmalar sürüyor. Ve pek tabii ki Matt Reeves’in yöneteceği ve şu anda detayları belli olmayan Batman filmi.

Evet, görüldüğü üzere Robert Pattinson cephesinde durmak yok gibi görünüyor. Oyuncuyu sevenler için çok güzel haberler bunlar.