22.01.2022

Sinema ve TV Dünyasından Kısa Kısa

Netflix’in izlenme rekorları kıran The Squid Game dizisine 2. sezon onayı

“The Squid Game evreni daha yeni başladı” diyen Ted Sarandos, dizinin ikinci sezonuna Netflix’in yeşil ışık yaktığını onayladı.

Johnny Depp sinemaya dönmeye hazırlanıyor

Oyuncu, Fransız yönetmen Maïwenn’in yeni filminde Kral 15. Louis olarak karşımıza çıkacak. Maiwenn ise Kral 15. Louis’nin metresi Kontes Jeanne du Barry rolüyle filmde yer alacak.

Disney klasiği yeniden beyaz perdede

1970 yapımı Disney klasiği The Aristocats, yine Disney tarafından buket live-action alarak beyaz perdeye taşınıyor. Senaryo, “Peter Rabbit”,n yönetmeni Will Gluck ve “Onward”ın senaristi Keith Bunin tarafından yazılacak.

Ödüllü dizinin ikinci sezon lokasyonu belli oldu

Mike White’ın ilk sezonu çok beğenilen ve merakla beklenen HBO dizisi “The White Lotus”’un ikinci sezonu Sicilya’da çekilecek.

Bong Joon-ho & Robert Pattinson birlikteliği

Parasite filmiyle uluslararası arenada fırtınalar koparan Oscar ödüllü Bong Joon-ho yeni filminde Robert Pattinson ile çalışacak. Film, Edward Ashton’ın yakında yayınlanacak olan romanı Mickey7’dan uyarlanacak.

Daha da kanlı

Amazon’un sevilen dizisi The Boys’un evreninden geçen animasyon dizisi Diabolical 4 Mart’ta Prime’da olacak. 8 bölümden oluşan diziden ilk tanıtım yayınlandı.