08.06.2019

Sony Dört Yeni Filminin Vizyon Tarihlerini Açıkladı

Sony Pictures, sıradaki dört filminin vizyon tarihlerini duyurdu

Duyurulan filmler arasında Kevin Hart’ın başrolde olduğu Fatherhood, Camila Cabello’nun Sindirella’yı canlandıracağı müzikal, Tom Holland’lı video oyunu uyarlaması Uncharted ve korku filmi Escape Room 2 var.

Kevin Hart’ın balrolde olduğu Fatherhood, 3 Mart 2020’de vizyona girecek. Alfre Woodward’ın Hart’ın kaynanasını canlandırdığı  film dram-komedi özellikleri taşıyor. Melody Hurd ise Hart’ın kızı rolünde karşımıza çıkacak. Film, kızını kendi başına büyüten bir baba olarakMatt Logelin’in  gerçek hikâyesine dayanıyor.

Müzik yıldızı Camila Cabello, müzikal olarak çekilen yeni Cinderella filminde rol alıyor. Senaryosunu yazan ve filmi yöneten isim Kay Cannon. Adından da anlaşılacağı üzere film, hepimizin bildiği klasik masal Sindirella’nın öyküsünü anlatıyor. Film, 5 Mart 2021’de gösterime girecek.

PlayStation oyunundan uyarlanan Uncharted, 18 Aralık 2020 vizyon tarihini aldı. Oyunun ana karakteri hazine avcısı Nathan Drake’i Superman olarak ünlenen Tom Holland oynayacak. Filmi yöneten kişi Dan Trachtenberg, senaryo yazarları ise Jonathan Rosenberg ve Mark Walker.

Escape Room 2 için önceden duyurulan 17 Nisan 2020 vizyon tarihi 14 Ağustos 2020’ye alındı.  Yılın hit korku filmlerinden olan Escape Room’un devamını da ilk filmi yöneten Adam Robitel yönetecek, ilk filmin senaryo yazarı Bragi F. Schut devam filminin senaryosunu da kaleme alacak ve filmin yapımcısı yine Neal H. Moritz olacak.

Kaynak: variety