28.03.2017

Spider-Man: Homecoming’den Fragman Yayınlandı

Yeni “Örümcek Adam” Filmi Spider Man: Homecoming Temmuzda Sinemalarda

Merakla beklediğimiz yeni “Spidey” filmi Spider-Man: Homecoming filminden yayınlanan fragman, Örümcek Adam sevenleri heyecanlandıracak.

“Captain America: Civil War”da sansasyonel bir başlangıç yapan Genç Peter Parker/Örümcek-Adam ( Tom Holland), Spider-Man: Homecoming‘de (Örümcek-Adam: Eve Dönüş)  yeni bulduğu kimliği ve ağ atma yeteneğiyle, süper kahraman olarak yaşamaya başlıyor.

“Yenilmezler”le yaşadığı müthiş deneyimden oldukça mutluluk duyan Peter, her zaman gözünü üzerinde tutan yeni akıl hocası Tony Stark’ın gözetimi altında, halası May ile yaşadığı eve döner. Peter günlük hayat rutininde yaşamaya çalışır, fakat bir yandan yaşadığı semtteki insanların sevdiği “Örümcek Adam” olmaktan daha fazlasını isteyen, kendisini kanıtlamaya çalışan düşüncelerinden dolayı kafası karışıktır.Ta ki, yeni kötü adam Vulture (Michael Keaton) ortaya çıkıp, Peter’in hayatta önem verdiği her şey tehlikeye girene kadar…

Yönetmenliğini Jon Watts‘ın yaptığı ve 7 Temmuz’da gösterime girecek olan yeni Örümcek Adam filminde artık ailemizin bir bireyi gibi olan “Spidey”i Tom Holland canlandırıyor.

Oyuncu kadrosunda Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomie, Zendaya gibi isimlerin yer aldığı filmin çekimlerine geçtiğimiz yılın haziran ayında Atlanta’da başlanmıştı. 2 Ekim 2016’da biten çekimlerin ardından Spider-Man: Homecoming, seyirci karşısına çıkmak için gün saymaya başladı.

Filmde Marisa Tomei, May Hala, Zendaya da Michelle rolleriyle karşımıza çıkacak. Robert Downey Jr.‘ı yine Iron Man kimliğinde izleyeceğiz. Filmin kötü adamı Vulture olarak da Michael Keaton karşımıza çıkacak.

Filmden merakla beklenen fragman: