04.08.2016

Bu “Suicide Squad” O “Suicide Squad” Değil!

Suicide-Squad-Jared-Leto

Suicide Squad, bu hafta izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Son bir kaç gündür yaşanan dedikodular ise gündemi hiç rahat bırakmıyor.

Batman v Superman: Dawn Of Justice“deki gibi kulağa ürkütücü gelen bu kötü eleştiri dalgası, başta filmi izleyeceklerden ziyade hayran kitlesini oldukça endişelendiriyor. Ancak bu gibi durumlarda çoğunlukla açıklamanın beklendiği yapımcı kanadından ise henüz ses yok; Warner Bros. cephesinde sular henüz durgun gibi görünüyor. En azından film ile ilgili sahne arkasında yaşananların biraz da olsa netlik kazanması kafalardaki soru işaretini azaltıyor. Tek bildiğimiz şey ise “Suicide Squad” için iki alternatif versiyonun olduğu. Ancak aralarında Jared Leto‘nun canlandırdığı Joker karakterinin de olduğu pek çok sahnede eleme durumu söz konusu. Filmin bu hafta vizyon alacağını düşünürsek, görünen o ki yapımcı ile yönetmen arasında bir uzlaşmaya varılmış.
“Son raddede görmediğimiz pek çok şey var. Umarım onlarda gün yüzüne çıkar. Kim bilir?” diyor Telestar.
Değişen haliyle vizyona girecek ve özgün halinin şüphesiz değiştiğine kanaat getirdiğimiz bu yeni “Suicide Squad“ı görmek oldukça ilginç olacak. Warner Bros. ile arka planda yapılan bu anlaşma ile filmin iyi bir noktada olacağına ise inanmıyoruz.
Bu arada sosyal medya ise sürece dair hızla paylaşımlarını aktarıyor. Bunlardan en ilginci ise “Wonder Woman“ın yönetmeni Patty Jenkins‘in düşündüren paylaşımları.

patty-jenkins-twitter

patty-jenkins-twitter

Haber: Zekican Sarısoy

Kaynak: theplaylist.net