03.06.2016

Yaz Kampı (Summer Camp)

Alberto Marini’nin yönetmenliğini yaptığı, oyuncu kadrosunda Diego Boneta, Jocelin Donahue, Maira Walsh ile Andres Velencoso’nun yer aldığı Yaz Kampı (Summer Camp) 03 Haziran 2016 tarihinde vizyonda olacak.

Avrupa’da bir yaz kampında çalısan dört eğitimci kendilerini birden kamptaki çocuklarda hiddet yaratan salgın hastalıkla boğuşurken bulurlar.

Summer Camp seyirciyi adrenalin dolu bir maceraya çıkarıyor, bu kedi fare kovalamacasının bol olduğu klasik korku sahnelerinde bir grup genç tek başlarına bir ormanda kalakalıyor. Eğlence ve yeni deneyimler arayan Amerikalı dört genç , yurtdışında geçirecekleri ilk yaz kampı için Avrupa’yı seçer. Bu kampın aslında onların son tatili olduğunu bilmemektedirler. Bu son hızla ilerleyen ve son derece tuhaf olayların meydana geldiği macerada, büyük bir hızla yayılan bir enfeksiyonun etkisi altındaki bir grup genç kendilerini korku ve delilik dolu karanlık bir girdabın içine kapılmış bulacaktır. Zaman zaman birbirleriyle yarışacakları, bu korku dolu anlarda bu enfeksiyonun kaynağını ve kendilerini hayatta tutmanın yollarını arayacaklardır.

https://youtu.be/MPtU0-hCbYk

summer camp