24.04.2018

Tarantino & DiCaprio “Once Upon a Time in Hollywood” ile İlgili Konuştu

“Paul Newman ve Robert Redford’dan beri gelen en dinamik yıldız ikilisi”

Su Kapkın

Quentin Tarantino, “Once Upon a Time in Hollywood” için tek bir sahne bile çekmedi ama bu Oscar ödüllü senarist ve yönetmeni filmden büyük şeyler beklemekten alıkoymadı. Sony Pictures’ın CinemaCon sunumunda konuşan Tarantino filmin iki başrolü Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in “Paul Newman ve Robert Redford’dan beri gelen en dinamik yıldız ikilisi” olacağını söyledi.

Brad Pitt Las Vegas’ta değildi ama DiCaprio, Tarantino’yu sahnede destekleyerek dinleyicilere senaryonun yönetmenin şu ana kadarki en iyi işlerinden biri olduğunu söyledi.

“Once Upon a Time in Hollywood”un detayları hâlâ gizemini koruyor ama Tarantino hikâyenin 1969’da geçtiğini açıklamıştı. “Hikaye Hippi devriminin ve yeni Hollywood’un, karşıt kültürlerin çatışmasının zirvesinde geçiyor.” diyerek açıklamalarına devam eden Tarantino, yeni filmin hikaye anlatımı ve tarz olarak 1994 yapımı eseri “Pulp Fiction” ile benzerlik göstereceğini ekledi.

“Once Upon a Time in Hollywood” 9 Ağustos 2019’da beyaz perdeye gelecek. Bu tarih, Aktris Sharon Tate’in Charles Manson tarafından öldürülüşünün de 50. yılı.

Kaynak: Variety