02.06.2016

The Conjuring 2’den Korkutan Video

The Conjuring2 

Dünyayı şoka uğratan olayın ardındaki gerçeği keşfedin.

10 Haziran’da vizyona girecek Korku Seansı 2 / The Conjuring 2 filminin, sanal gerçeklik videosunu, yönetmen James Wan’ın sunumu ile, Türkçe altyazılı olarak aşağıda bulabilirsiniz. Bu video ile, filmde tanışacağımız Hodgson’ların evinde gezintiye çıkabilirsiniz. Videoyu izlerken, farenizi hareket ettirerek evin içinde 360 derece sanal gerçekliği yaşayabiliriniz.

“The Conjuring/Korku Seansı”nın rekor kıran başarısının ardından, New Line Cinema’nın doğaüstü gerilimi “The Conjuring 2/Korku Seansı 2”, bir kez daha James Wan’ın yönetiminde, ünlü demonologlar, Ed ve Lorraine Warren’ın dosyalarından bir başka gerçek vakayı ele alıyor.

Oscar adayı Vera Farmiga (“Up In the Air”) ve Patrick Wilson, Lorraine ve Ed Warren rollerine geri dönerek, Warren çiftinin en korkunç paranormal araştırmalarından birini yapmak üzere, Londra’nın kuzeyine, kötü ruhların rahatsız ettiği bir evde dört çocuğunu tek başına büyütmeye çalışan bekar bir anneye yardım etmeye gidiyorlar.

Serinin ilk filmi olan Wan imzalı “Korku Seansı” özgün korku film dalında gelmiş geçmiş en büyük açılış hasılatını yapmıştı. Dünya çapında elde ettiği 319 milyon dolarlık gişe hasılatıyla film, “The Exorcist/Şeytan”dan sonra özgün korku filmi dalında tüm zamanların en çok gişe hasılatı yapmış ikinci filmi olma özelliğini sürdürüyor.