06.08.2016

Tolga Örnek ”Sen Benim Herşeyimsin” ile Geliyor

Sen Benim Herşeyimsin

Tolga Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt gibi isimlerin başrolünde yer aldığı, Tolga Örnek‘in yönetmen koltuğunda oturduğu Sen Benim Herşeyimsin filminin çekimleri başladı. Gelibolu, Devrim Arabaları, Kaybedenler Kulübü ve Labirent gibi başarılı yapımlara imza atan Tolga Örnek‘in yazıp yönettiği Sen Benim Herşeyimsin, kadrosuyla da göz dolduruyor.

Film, sürpriz bir şekilde baba olduğunu öğrenen bir Sedat’ın, kızıyla olan ilişkisini anlatacak. Çıralı’da yenemediği korkuları ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir Sedat. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günübirlik ilişkilerinden biri olan Pınar, Sedat’ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul’a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat’ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha bozulur.

2013 yapımı Çocuk Büyütme Rehberi (Instructions Not Included) filminden uyarlanan Sen Benim Herşeyimsin, izleyiciye keyifli bir “kendini iyi hisset” filmi vadediyor. Çekimleri başlayan ve merakla beklenen filmin vizyon tarihi ise 9 Aralık 2016.