17.01.2017

Tom Hardy, Christopher Nolan’ın James Bond’u Yönetmesini İstiyor

Tom Hardy yeni James Bond filmi için Christopher Nolan’ı önerdi.

James Bond serisinin 25. filmi için söylentiler devam etse de, henüz  kesinlik kazanmış bir durum yok. Spectre’den sonra Sam Mendes ve Daniel Craig bir daha James Bond serisinde yer almayacaklarını belirtmiş, hatta konuyla ilgili Craig, “Yeniden James Bond’u oynamaktansa bileklerimi keserim daha iyi” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Yapımcıların ilk tercihi olmasına rağmen Daniel Craig bu konuda kararsızlığını sürdürüyor. Ancak seriyi yönetecek isim ve yeni James Bond için alternatif isimler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son zamanlarda adı geçen oyuncular arasına Tom Hardy de eklenmişti.  Taboo dizisi ile hayran kitlesini arttıran ünlü aktör Hardy, konuyla ilgili son derece ilginç açıklamalarda bulundu. Bir çok kez birlikte çalıştığı ünlü yönetmen Christopher Nolan’ı serinin yönetmenliği için öneren  Hardy, söylentilerle ilgili şöyle bir açıklama yaptı:

Eğer bu konu hakkında konuşursam, rol için yarış dışı kalırım. Yani yorum yapamam. Ancak Christopher Nolan, bir Bond filmi için oldukça fantastik bir yönetmen. Daniel ve Sam aralarında ki uyum sayesinde mükemmel bir iş çıkardılar. Serinin yeni filmi için Chrisopher Nolan’ın neler yapabileceğini çok merak ediyorum. Chris o evren içerisine yeni ve yaratıcı bir derinlik sunabilecek güçlü bir figür.

Yaptığı açıklamayla seriye karşı ilgisiz olmadığı anlaşılan Tom Hardy, yeni filmi Dunkrik’te birlikte çalıştığı Christopher Nolan ile kuşkusuz çok iyi bir Bond filmine imza atabilir. Ancak ortaya atılan söylentilerle ilgili henüz hiçbir bilgi bulunmuyor.