16.11.2016

Wolverine 3: Logan

Uluslararası poster

Uluslararası poster

X-Men mutantı Wolverine, veya kısaca  Wolverine 3,  gösterime 3 Mart 2017’de çıkacak. Yeni afişi açıklanan filmin adı da, Wolverine 3: Logan olarak belirlendi. İlk fragmanı da gelen film hakkındaki detaylar da, yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yönetmen James Mangold ‘un paylaştığı posterde, wolverine’in pençe elinin içinde çok daha küçük bir el görünüyor. Mutant klon X-23’ün eli olabileceği düşünülen bu el ile birlikte senaryo hakkında spekülasyonlar da başladı.

James Mangold , ayrıca hikayenin ikonik Old Man Logan hikayesi üzerinden ilerleyeceğini açıkladı. Logan, mutant yeteneklerini kaybedip, yaşlanmaya başladıktan sonra, ülkeyi baştan sona geçeceği bir yolculuğa çıkacak ve pek çok  Marvel kahramanı ile yolu kesişecek. Pek çok aksiyonun olacğı filmde, Logan alışıldık yeteneklerine sahip değil artık. Logan’ın mutasyonu “iyileşirken”,  kendisi için epey acıya da neden olacak. Ağrı ve acıyı içki ve ilaçla geçirmeye çalışacak. Logan ve and “Bangers” olarak adlandırılan bir grup arasındaki kavgaya da şahit olacağız. Senaryonun başlangıcında Logan’ın formunu kaybettiğini göreceğiz . The Bangers,  Marvel Comics hikayesinde  Reavers olarak adlandırılan ve  suçlu sayborglardan oluşan, amaçları Wolverine‘ı yok etmek olan grubun parçası da olabilirler ama senaryonun bu kısmı henüz kesinleşmedi.

Boyd Holbrook yeni bir “kötü karakter”i canlandıracak. Diğer oyuncular ise; Stephen Merchant, Richard E. Grant ,Eriq La Salle, ve Patrick Stewart (Professor Xavier)

İlk Fragman

 

wolverine3

poster