17.12.2016

Woody Harrelson Yönetmen Koltuğunda

Woody Harrelson yeni projesi “Lost in London” ile yönetmen koltuğuna oturacak.

Aktör Woody Harrelson, Shock end Awe filminin çekimlerine devam ederken, yeni projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. İlk yönetmenlik deneyimi olacak “Lost in London” filminin senaristliğini ve başrolünü de yine Woody Harrelson üstleniyor. Aktöre Willie Nelson ve Owen Wilson eşlik edecek.

19 Ocak 2017’de çekimlerine başlanacak filmin en önemli özelliğiyse, çekimleri devam ederken Amerika’da aynı anda sinemalarda izlenebilecek olması. 550’den fazla salonda çekimleri ile aynı anda gösterimde olacak film ile ilgili Harrelson; “Bu projeyi 10 yıldan beri düşünüyordum. Tiyatroyu ve sinemayı seviyorum ve ikisini bir araya getirmenin bir yolunu bulmak istedim. Bu hikayenin sıralı ve tutarlı bir kurgusu olduğunu düşününce canlı bir sinema veya nasıl adlandırmak isterseniz, onu gerçek zamanlı olarak çekmeye karar verdim. “ açıklamasında bulundu.

Woody Harrelson’un ilk yönetmenlik deneyimi olacak ve sinema ile tiyatro arasındaki sınırları yok edecek proje, izleyiciye oldukça farklı bir deneyim sunacağa benziyor.