06.01.2020

Yeni Bond Filminin Afişi İçin Yetenekli Tasarımcılar Aranıyor

Daniel Craig’den Bond hayranlarına çağrı!

“Ölmek İçin Zaman Yok” filmi, yeni afiş tasarımı için yetenekli James Bond hayranlarını arıyor!

3 Nisan’da vizyona girecek olan ve dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir merakla beklenen Ölmek İçin Zaman Yok filmi için Daniel Craig‘den tüm James Bond hayranlarına özel bir çağrı yapıldı. Filmin yeni afiş tasarımı için özel bir yarışma başlatıldığını duyuran Daniel Craig, yetenekli James Bond hayranlarına yarışmaya katılmaları için çağrıda bulundu. MGM, Universal Pictures International ve United Artists Releasing’in pazarlama ekiplerinden oluşan jüri üyeleri “benzersiz, göz alıcı ve kelimenin tam anlamıyla Bond olan” sanat çalışmalarını arıyor!

EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM), Universal Pictures International ve United Artists Releasing, tüm dünyadaki en yaratıcı 007 hayranlarını arıyor!

James Bond hayranlarının, 3 Nisan 2020’de vizyona girecek olan Ölmek için Zaman Yok filminin orijinal James Bond afişini tasarlamaları için başlatılan yarışma kapsamında ilk çağrıyı ise filmin başrol oyuncusu Daniel Craig yaptı.

MGM, Universal Pictures International ve United Artists Releasing’in pazarlama ekiplerinden oluşan jüri üyelerinin “benzersiz, göz alıcı ve kelimenin tam anlamıyla Bond olan” sanat çalışmalarını aradığı bu yarışmada hayata geçecek afiş tasarımlarının, aynı zamanda Daniel Craig Bond filmlerinden ilham alması ve serinin tasarım özelliklerini de taşıması gerekiyor.

Yarışma kapsamında çalışmalar, yaratıcılık (%30), orijinallik (%30) ve genel olarak temayı anlama (%40) başlıkları altında değerlendirilecek ve kazanan afiş tasarımı bu doğrultuda belirlenecek.

Yarışmanın kazananları, para ödülünün yanı sıra yerel yaratıcı ajanslardan da çalışmaları doğrultusunda çok özel kariyer tavsiyeleri alacak.

Ölmek İçin Zaman Yok filmine özel düzenlenen bu afiş tasarım yarışması, 16 Ocak 2020, saat 21.00’e kadar çalışmaları ile birlikte tüm James Bond hayranlarını bekliyor. Yarışmanın kazananları ise gelecek yıl Mart ayı başında ilan edilecek.

Detaylı bilgi için: 007.talenthouse.com