05.05.2016

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War)

Marvel’dan  Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ( Captain America Civil War ) fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler’in yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz. Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay istenmedik sonuçlara yol açınca, ekibin otorite tarafından yönlendirildiği bir denetim sistemi kurulması yönünde politik baskı artar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur; birinin başında Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini arzulayan Steve Rogers, diğerinin başında ise şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve denetimini destekleyen Tony Stark vardır.

6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’dan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America Civil War) filminde tarafınızı seçmeye ve iki cephede yaşanan heyecan dolu bir aksiyona hazır olun. Filmin oyuncuları Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Frank Grillo, William Hurt, Martin Freeman ve Daniel Brühl.

Yapımcılığını Kevin Feige’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Anthony & Joe Russo oturuyor. Yardımcı yapımcılar Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Nate Moore ve Stan Lee. Filmin hikâyesi ise Christopher Markus & Stephen McFeely tarafından kaleme alındı.

Captain America Civil War