16.06.2016

Merkezi İstihbarat (Central Intelligence)

Dwayne Johnson ve Kevin Hart, New Line Cinema ve Universal Pictures’ın aksiyon-komedi filmi  Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) ‘da biraraya geliyor.

Film, bir zamanların dalga geçilen inek öğrencisinin, büyüyünce ölümcül bir CIA ajanına dönüşerek (Johnson) lise mezunlar buluşmasına gelişiyle başlıyor. CIA ajanı çok gizli bir vaka üzerinde olduğunu iddia ederek, eskiden kampüsün popüler adamıyken, şimdi parlak günlerini özleyen bir muhasebeci olan arkadaşını (Hart) gönüllü olarak göreve alır. Ancak, büyük rakamların üstesinden gelen muhasebeci neye karıştığını fark ettiğinde ve arkadaşının onu aklına bile gelmeyecek, ölümcül silahlı çatışmaların, aldatmacaların ve casusluğun içine sürüklediğini fark ettiğinde artık vazgeçmek için çok geçtir.

Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) filminde ayrıca Oscar® adayı Amy Ryan (Gone Baby Gone), Aaron Paul (TV’den Breaking Bad) ve Danielle Nicolet (TV’den The Game) rol alıyor. Filmin yönetmeni Rawson Marshall Thurber (We’re the Millers, Dodgeball). Senaryo yazarları Ike Barinholtz & David Stassen ve Rawson Marshall Thurber.

Merkezi İstihbarat (Central Intelligence) 17 Haziran 2016 tarihinde seyirci ile buluşuyor.

Central Intelligence