09.06.2019

Gelmiş Geçmiş En Kötü Dizi Finalleri

10. Quantum Leap

Yapımcı Donald Bellissaro’yu tatmin etmeyen dizi finali için suçlamayın lütfen. Finalin o olmasından bile emin değilmiş. 5 sezon boyunca zamanda yolculuk yapan Sam’in bir sonraki sıçrayışının evine olmasını boşuna beklemişiz. Asla gidememiş!

9. Two and a Half Men

Dizi bir başyapıt olmayabilir ama kendi standartlarında bile böyle kötü bir sonu hak etmiyordu. Yardımcı yönetmen Chuck Lorre’un tepesine düşmeden hemen önce Charlie Sheen’in dublörünün tepesine düşen piyanodan bahsediyoruz. Tamam düşmansınız anladık da bu ne kadar avam bir sondur.

8. Roseanne

Connor ailesinin piyangoyu kazandığı son sezon ne kadar da kötüydü öyle. Peki bunu ve daha pek çok şeyi baş karakterin yani Roseanne’in sırf otobiyografisine yazmak için uydurmuş olması? Hepsini geçtik de Dan ölmüş. Şaka gibi.

7. How I Met Your Mother

Tam dokuz sezon sonra CBS’in komedi dizisi son bölümüyle aslında şunu demek istedi: “Bunca zaman Ted’in çocuklarının anasıyla nasıl tanıştığını öğrenmek için salakça bekleyip durdunuz ama aslında o ölecek, Ted de çoktan Barney ile evli olan Robin ile birleşecekti.” Hiç komik değil.

6. True Blood

Bu güzelim HBO dizisi öyle berbat bitti ki. Son bölümün günahları arasında en kötülerinden biri de Sookie’yi “Bill’le mi Eric’le mi olacak?” sorusuna ikisi de değil diyerek sonunda hiç görmediğimiz bir herife yar etmeleriydi.

123