10.10.2019

İkizler Projesi (Gemini Man)

Ang Lee‘nin yönettiği İkizler Projesi (Gemini Man) filminin oyuncu kadrosunda Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen yer alıyor.

İkizler Projesi (Gemini Man), 11 Ekim 2019’da vizyonda!

İkizler Projesi , yenilikçi bir aksiyon filmi ve Will Smith, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandırıyor.

‘Gemini Man’ kendisinin 25 yaşındaki klonuyla savaşmak zorunda kalan bir kiralık katilin öyküsü. ‘Crouching Tiger, Hidden Dragon / Kaplan ve Ejderha’ (2000) ve ‘Life of Pi / Pi’nin Yaşamı’ (2012) gibi filmlerin usta yönetmeni Ang Lee’nin imzasını taşıyan ‘Gemini Man’, başrolünde Will Smith’in yer aldığı, soluksuz izleyeceğiniz bir aksiyon ve bilim kurgu. ABD-Çin ortak yapımı filmin oyuncu kadrosunda Clive Owen ve Benedict Wong gibi isimler de yer alıyor.

Filmin konusu kısaca şöyle; Artık yaşı ilerlemiş bir kiralık katil, yıllarca yaptığı bu kirli işten kurtulmak ister. Emekli olmaya çalışırken kendini bir savaşın içinde bulan katil, sıra dışı bir mücadele vermek zorunda kalacaktır; zira savaşta karşılaşması gereken kişi kendisinin 25 yaşındaki bir klonudur.

Filmin yapımını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger gerçekleştiriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=5g3pnNxZiXU